„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

M. Baranausko šeimos atostogos: nuo šokių burbuluose iki religinių Antalijos paslapčių

Martynas

Dosjė: Martynas Baranauskas (36), kūno kultūros mokytojas, dziudo treneris iš Šiaulių

Aktyvių atostogų metu galbūt yra sunkiau pailsėti fiziškai, tačiau jos idealiai tinka „perkrauti“ mintis. Tuo įsitikino konkurso „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ laimėtojas, dziudo treneris Martynas Baranauskas ir jo šeima – žmona Milda, vaikai Auksė ir Povilas. Nuotaikingose šeimos atostogose nuotykiai vijo vienas kitą.

„Esame aktyvūs, todėl daug laiko praleidome keliaudami, pramogaudami penkių žvaigždučių viešbučio „Akka Antedon“ vandens atrakcionuose. Plaukėme apžiūrėti Antalijos krioklių ir net sudalyvavome laive vykusioje burbulų diskotekoje. Visur laiką leidome kartu“, – atostogų įspūdžiais Antalijoje dalijasi M. Baranauskas.
Dziudo trenerio pasakojimu, vykstant į Turkiją norėjosi kuo daugiau sužinoti apie svečią šalį, jos istoriją ir vietinių žmonių gyvenimą. Šeima leidosi į ekskursiją po senovinius Demrės, Miros, Kekovos miestus. Apsilankė sakralioje vietovėje, kurioje gyveno, dirbo ir buvo palaidotas Šv. Mikalojus.
Kai norėdavosi šiek tiek atsipūsti, šeimyna susiruošdavo į pasivaikščiojimus pajūriu, o kartą net užsuko į naktiniame klube vykusius šokius.
„Dukrai buvo labai smalsu apsilankyti ant jūros kranto įsikūrusiame naktiniame klube. Kai pamatėme, kad jo lankytojai – šeimos su vaikais, nusprendėme ir mes sudalyvauti šokiuose. Smagiai ten papramogavome. Jauniausiam klubo lankytojui, mano sūnui Povilui, dar nebuvo nė trijų“, – su šypsena kalba M. Baranauskas.
„Tez Tour“ kasdienos herojus tvirtino, kad tai buvo įspūdinga atostogų kelionė. Po jos M. Baranauskas su entuziazmu kibo į Šiauliuose laukiančius darbus – vaikų dziudo treniruotes Kelmėje, Rėkyvos ir Bazilionų miesteliuose.

Daugiau laimėtojų

Jautru

26398

Įdomu

27116

Linksma

26291

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.