„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

G. Kazlauskaitė Kretoje nufilmavo muzikinį vaizdo klipą

Gina

Dosjė: Gina Kazlauskaitė (27), dainininkė, džiazo vokalo mokytoja iš Vilniaus

Nepaprastai svetingi žmonės, didinga gamta ir be galo įdomi istorija – tokia Kretos sala pasirodė projekto „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ vienai iš nugalėtojų, džiazo vokalo mokytojai Ginai Kazlauskaitei ir jos draugui Arminui Skirvainiui. Nors kelionėje norėjo tik pailsėti, G. Kazlauskaitei netikėtai pavyko nufilmuoti muzikinį vaizdo klipą vienam savo kūriniui.

Atlikėja G. Kazlauskaitė atskleidžia, kad pirmąsias atostogų dienas norėjosi leisti penkių žvaigždučių viešbutyje „Creta Maris Beach Resort“, atsipalaiduoti ir pasimėgauti atostogomis. Keliautoja juokauja, kad viešbutyje tikrai užtektų veiklos ir visoms 7-ioms dienoms, nes kas vakarą amfiteatre vykdavo gyvos muzikos pasirodymai, panorėjus buvo galima apsilankyti sporto klube ar nueiti atsipalaiduoti į SPA.
„Kitomis atostogų dienomis leidomės į ekskursijas. Aplankėme Agios Nikolaos miestelį, plaukėme į Spinalongos salą, kurioje buvo įkurta raupsuotųjų kolonija. Aplankėme kalnuose įsikūrusį vienuolyną. Valgėme pagal senąsias Kretos tradicijas paruoštą maistą, aplankėme Knoso rūmus“, – kelionės įspūdžius susumuoja G. Kazlauskaitė.
Nors ji sako, kad atostogų metu visada stengiasi šiek tiek pailsėti nuo muzikos, aplink kurią sukasi visas jaunos moters gyvenimas, kūrybiškos mintys apėmė net ir Kretoje. Šioje saloje atlikėja nufilmavo vaizdo klipą vienam netrukus pasirodysiančiam savo kūriniui.
Grįžusi į Lietuvą G. Kazlauskaitė kibo į džiazo pamokas ir pasitiko iš vasaros atostogų sugrįžusius mokinius, kurie ir nominavo ją „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ konkursui. Pačios Ginos taip pat laukia džiazo studijos ir elektroninės muzikos kūryba. Tačiau visus darbus įveikti nepalyginamai lengviau, kai mintyse išnyra malonūs atostogų prisiminimai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.