„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

D. Raudonius: kamuolys buvo pirmas daiktas, kurį įsidėjau į lagaminą.

Džiugas

Dosjė: Džiugas Raudonius (18), futbolininkas iš Kauno

Konkurso „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ vieno iš laimėtojų D. Raudoniaus išvyka į Kretą buvo pirmoji poilsinė vaikino kelionė. Anksčiau užsienio šalis jis aplankydavo tik su futbolo komanda. Keliautojas atskleidžia, kaip jam sekėsi nesivadovauti įprasta sportininko rutina.

„Atostogų metu stengiausi „atitrūkti“  nuo įtempto grafiko, pailsėti fiziškai ir psichologiškai, tačiau visų atostogų „pragulėti“ nesinorėjo,  todėl keletą dienų su drauge pasirinkome aktyviai keliauti“, – sako D. Raudonius.
Pora pabuvojo centrinėje Kretos dalyje esančiame Retimno mieste, persmelktame Venecijos dvasia, taip pat aplankė Preveli vyrų vienuolyną, Patsos tarpeklį bei Kourtaliotiko kanjoną. Na, o Kretos pakrantes keliautojai vadina tikru rojumi.
„Laivu plaukėme į Spinalongos salą, kurioje kadaise buvo laikomi raupsuotieji, keliavome į Agios Nikolaos miestą ir sužinojome alyvuogių aliejaus gaminimo paslaptis. Visa kelionė buvo vienas didelis įdomus, linksmas nuotykis, kurio niekada nepamiršime“, – neabejoja Džiugas.
Keliautojas pasakoja, kad dar vienas įsimintinas atostogų nutikimas – penkių žvaigždučių viešbutyje „Annabelle Beach Resort“ sutikta lietuvė barmenė, be galo draugiška ir padėti nusiteikusi mergina, radusi laiko su poilsiautojais pasišnekučiuoti, pasidalinti įspūdžiais apie Kretą.
Paklaustas, ar nekilo noras ir pagunda Graikijoje surasti futbolo aikštę, kur būtų galima pažaisti, D. Raudonius tvirtina, kad kamuolys buvo pirmas daiktas, kurį įsidėjo į lagaminą. Atitrūkti nuo sporto vaikinas nenorėjo, todėl kasdien atlikdavo trumpą treniruotę.
Iš Kretos sugrįžusio Džiugo laukia visai kitoks nei įprasta ruduo. Maloniai paatostogavus norisi leistis į iššūkius.
„Laukia pirmieji metai universitete, nauji draugai, dėstytojai, užsiėmimai. Visa tai šiek tiek baugina, bet tuo pačiu ir intriguoja, įdomu, kaip viskas klostysis toliau“, – mintimis dalijasi D. Raudonius.

Daugiau laimėtojų

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.