„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

Į Turkiją vykusi mokytoja D. Truncienė nugalėjo skrydžio baimę

Daiva

Dosjė: Daiva Truncienė (51), mokytoja iš Sasnavos, Marijampolės savivaldybės

Projekto „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams viena iš nugalėtojų Daiva Truncienė, laimėjusi atostogas Turkijoje, svajojo apie atpalaiduojantį poilsį. Jį kelionėje surado, tačiau netrūko ir įtemptų paieškų.
Sasnavos miestelio bendruomenės pirmininkė, Zuikių muziejaus įkūrėja, mokytoja D. Truncienė pasakoja, kad poilsis Turkijoje buvo šaunus ir pilnas įspūdžių. Drauge su vyru, taip pat mokytoju Gediminu, ji pirmą kartą skrido lėktuvu ir įveikė skrydžio baimę.

„Žinoma, lėktuvo posūkiai man nelabai patiko, bet viskas buvo gerai. Vykdama į šias atostogas labiausiai norėjau pailsėti. Metai buvo labai intensyvūs, todėl ir kelionė buvo pačiu laiku“, – sako D. Truncienė.
Mokytojų pora laiką leido tyrinėdami Beldibi miestelį, poilsiaudami penkių žvaigždučių viešbutyje „Akka Antedon“ apžiūrinėdami žavingas Antalijos pakrantes ir galinguosius Dudeno krioklius. Atostogų metu D. Truncienei taip pat teko leistis į intensyvias paieškas.
„Ėjome per miestelį, per parduotuves, klausinėjome vietinių, kur reikėtų ieškoti ir galiausiai pavyko surasti – įsigijome originalių zuikių iš Turkijos. Sugrįžusi į Lietuvą papildžiau jais Zuikių muziejaus kolekciją“, – pasakoja D. Truncienė
Sugrįžusi iš kelionės mokytoja su nauja energija pasitiko rugsėjį ir klases vėl užpildžiusius mokinius. Pamažu įsibėgėja visuomeninė veikla ir jau netrukus D. Truncienė vėl lauks visų norinčių aplankyti Zuikių muziejų, sudalyvauti edukacinėse programose. Akivaizdu, kad šaunios atostogos dovanojo įkvėpimą nuveikti visus laukiančius darbus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.