„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

Bulgarijoje A. Viršilą nustebino lietuviškai prabilęs vietos gyventojas

Albinas

Dosjė: Albinas Viršilas (75), pensininkas iš Klaipėdos

Temperamentingi Bulgarijos tradiciniai šokiai ir dainos, vietiniai amatai, nuostabus pasivaikščiojimas Kaliakros iškyšuliu – tai tik dalis ryškiausių „Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams“ projekto laimėtojo senjoro Albino Viršilo ir jo dukros Reginos Baguckienės atostogų įspūdžių.

Per savaitę trukusias atostogas A. Viršilas su dukra derino poilsį ir pažintines ekskursijas. Vienoje jų aplankė Balčiko mieste esantį žymųjį botanikos sodą, kuriame laukė maloni pažintis su lietuviškai dainuoti mokančiu muzikantu.
„Vyriškis groja tradiciniu bulgarišku instrumentu, primenančiu metalafoną, ir gieda Lietuvos himną. Buvome maloniai nustebę. Dar vienas puikiai jo atliekamas kūrinys – „Du gaideliai“. Išties malonu, kad Lietuvą jis pažįsta ne tik iš Bulgarijoje apsilankančių lietuvių turistų, bet ir pats domisi mūsų šalimi“, – sako R. Baguckienė.
Keliautojai prisimena puikų laiką, praleistą viešbutyje „RIU Astoria Mare“, jame ilsėjosi pagal programą „Viskas įskaičiuota“. Viešbutis įsikūręs visai šalia jūros kranto, o netoliese ir auksinių kopų kurorto centras. Poilsiautojai atskleidžia, kad ne kartą sakė komplimentus maistą ruošusiems viešbučio šefams.
A. Viršilas ir R. Baguckienė taip pat pabuvojo tradicinių šokių ir dainų vakaronėje, aplankė įspūdingąjį Kaliakros iškyšulį. Svečiavosi nuosavoje amatininko dirbtuvėlėje, kur buvo mokomi iš molio žiesti gėlių vazonus ir juos dekoruoti.
Laikas, praleistas Bulgarijoje, „Tez Tour“ kasdienos herojui A. Viršilui iš tiesų buvo nepakartojamas, juk paskutinį kartą tėtis su dukra dviese keliavo prieš daugelį metų.

Daugiau laimėtojų

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.