„Tez Tour“ gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!

Apie projektą

Sesuo dirba du darbus, taupo būstui, tačiau vakarais svajoja apie Paryžių? Dešimtukus matematikos olimpiadose skinančius kaimynų vaikus labiausiai pradžiugintų skrydis lėktuvu, nes to dar niekada nėra patyrę? Šauni draugų pora susituokė prieš trejus metus, bet iki šiol kartu neatostogavo?..

Jei jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie žavi ir įkvepia savo kasdieniu darbu, rūpinimusi kitais, o gal – tiesiog atkakliai siekdami asmeninių tikslų, dabar yra galimybė nematomus jų medalius parodyti pasauliui ir įteikti dovaną – kelionę!

Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ švenčia 15-os metų gimtadienį, dėkoja savo keliautojams ir dovanoja 5 keliones tiems, kas, jūsų nuomone, yra verčiausi šios įspūdingos dovanos.

Paskatinkime, įvertinkime, pasakykime „ačiū“ tiems, kurie savo darbais verčia gėrėtis, uždega kitus ir gražina pasaulį. Švęskime „Tez Tour“ gimtadienį kartu!

Daugiau apie konkurso sąlygas, asmens duomenų apsaugą bei informacijos pateikimo tvarką skaitykite čia:

Žaidimo taisyklės

Kaip tai padaryti?

  1. Savo aplinkoje išrinkite tokios dovanos vertą žmogų.
  2. Trumpai aprašykite, kodėl būtent šis žmogus (ar keli, jei nominuojate porą, šeimą) yra verti kelionės.
  3. Pasidalykite šia istorija ir 3–5 nominuojamo žmogaus nuotraukomis.
  4. Balsuokite už savo mylimiausius herojus specialioje paskyroje www.dienosHerojai.lt ir pasidalykite jų istorijomis savo „Facebook“ paskyroje – vienas kelionės laimėtojas bus išrinktas publikos balsų. Kitus laimėtojus išrinks konkurso komisija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo internetinės naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie privatumo politiką.